Červen 2016

Vítejte na stránce

19. června 2016 v 15:48 | Papousiiik |  Ostatní články
Tak já Vás vítam na nově vzniklé stránce mutaceptactva.cz a předem doufám, že se Vám tu bude líbít. Stránka je založená za účelem informování o mutacích různých druhů chovaných exotických ptaků a věcích s tím souvisejících. Jelikož mutace a všechno okolo toho je věc složitá a málo lidí se tím zabývá a neprezentuje to, rozhodla jsem se, že já to udělám v českém jazyce a budu Vám zde psát co nejobsáhlejší články na toto téma.

Nyní zde žádné články nejsou, stránka je založená teprve dnes, ale už dnes bych mohla nějaký článek vydat. Mám v plánu zde přídávat popisy jednotlivých mutací a porovnávání různých mutací (hlavně těch, které jsou si podobné), jak celkově vypadají, jak je poznat... Také články z výstav exotických ptáků a různé ankety a diskuze.První anketu máte v menu na levé straně nebo pod článkem a můžete se zúčastnit.

Ještě bych chtěla poděkovat úžasné FB skupině Papoušci a nejen papoušci, děcka či dospělí, nejen o radu se každý podělí, ve které mi členové poskytují se souhlasem k užití zde na stránce fotografie svých opeřenců.Opravdu moc děkuji Usmívající se
Samozřejmě v případě zájmu mi můžete napsat nějaký komentář, co byste na vzhledu stránky změnili nebo o čem byste uvítali článek.

Ať se Vám tu líbí,
Váš Papousiiik