Diskuze - mutace velkých papoušků

21. srpna 2016 v 21:12 | Papousiiik |  Ostatní papoušci
Přináším Vám zde první diskuzi. Chci se zaměřit na mutace papoušků, u kterých jsou mutace opravdu netradiční, třeba arové, eklektové aj..

Jaký na ně máte názor? Máte na tyto mutace názor stejný jako na bežné mutace u menších druhů, nebo sdílíte jiný názor, nelíbí se Vám? Nebo naopak ano? Přijdou Vám v něčem odlišné? Nebo jako byznys? A podobné otázky, vše kolem toho.

Pozor, nepleťte si mutace s kříženci. Jako mutaci myslím třeba modrou mutaci ary arakangy, ne aru harlekýna (křížence ararauny s arakangou/zelenokřídlým). Kříženci občas vypadají docela podobně.

Abych napsala svůj názor.. Mutace mám ráda vesměs všechny, a taky tak nějak všechny snesu. Ale na druhou stranu, u větších druhů mi přijdou až moc nepřirozené a některé na mě působí ne moc dobrým dojmem. Nevím jestli je to nezvykem, nebo něčím jiným, ale třeba modře mutovaný ararauna/arakanga nebo amazoňan, či eklektus, mi nepřijde tak hezký jako modře mutovaná andulka/neoféma. Přijdou mi prostě v něčem jiné.

A jaký je Váš názor? Pochlubte se v komentářích.

Ve skupině Papoušci a nejen papoušci, děcka či dospělí, nejen o radu se každý podělí se několik lidí zúčastnilo a vyjádřili svůj názor:

Josef Piterka: zrovna u těchto papoušků mutace hnus
Dasha Sebelova: mně se to líbí, proč ne
Pavel Balage: za mě mutace = degenerace = hnus
Michelle Diamond: mě se mutace velkých pappušků moc líbí
Jarmila Paško: u velkých papoušků neee
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Jste příznivci mutací?

Ano
Ne
Jen nějakých

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama